Válassz és jelentkezz!

Hol szeretnél dolgozni?

Tunki-Tunki vegán manufaktúra

Megváltozott munkaképességű üzemvezető

Feladatok:
  • Alapanyagok és kész termékek készletének nyilvántartása, ennek alapján a megrendelés leadása és a főzési terv kitalálása egyeztetve a kollégákkal.
  • Alapanyagok átvételének megszervezése, számlák továbbítása e-mailben.
  • Beosztás megírása a megváltozott munkaképességű kollégáknak a főzési terv alapján.
  • Csomagolóanyagok készletének nyilvántartása.
  • Főzés előkészítésének irányítása.
  • Zöldségelőkészítés koordinálása, ellenőrzése.
  • Főzés – megadott recept alapján (amely már grammra pontosan meg van írva), megfőzni az adott ízt.
  • Termék kiüvegezésének koordinálása és ebben való közreműködés.
  • Autokláv beállítása és elindítása.
  • Kész termék felmatricázásának koordinálása.
  • Takarítás, rendrakás koordinálása.
Elvárások:
  • Végzettség: szakács vagy zöldség/gyümölcs előkészítő
  • Fontos, hogy precíz, összeszedett, empatikus, kedves személy legyen, mert megváltozott munkaképességű kollégákkal kell majd együttműködni.
Amit kínálnak:
  • Korrekt bérezés
  • Kedves, családias, fiatalos légkör
  • Értékes misszióban, társadalmi vállalkozásban való szerves részvétel
  • Munkabeosztás: félállásban, ami havi 10 munkanapot jelent (8-10 óra), ez később teljes állásra módosulhat
  • Munkavégzés helye: 11. kerület

Jelentkezéseket a kapitany.imola@salvavita.hu címre várunk.

A kapcsolatfelvételhez az adatkezelési nyilatkozatot ide kattintva olvashatod el.