Itt szeretnél dolgozni?

Olvass tovább és jelentkezz!

Raktári kisegítő

Ruházati üzletlánc megváltozott munkaképességű munkatársat keres RAKTÁRI KISEGÍTŐ munkára.

Feladatok:
  • ruhák hajtogatása, árazása, vállfázása
  • cipők kötegelése
  • online megrendelések összeállítása, előkészítése
  • árumozgatás a vevőtér és a raktár között

Elvárások:

  • megváltozott munkaképesség igazolása
  • raktári kisegítés területén szerzett tapasztalat
  • alapvető számolási készségek
  • álló munkavégzés vállalása

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Árkád üzletház vagy
  • Budapest Váci utca

Munkakörülmények:

  • fiatalos csapat
  • részmunkaidős lehetőségek (16-20-25-30-35 órában is végezhető tevékenység)

Mit kell tenned?

1. Ha még nem töltötted ki az adatlapot az álláskeresők oldalon, akkor töltsd ki, és ott jelöljd meg, hogy melyik álláshirdetésre szeretnél jelentkezel.

2. Ha korábban már kitöltötted az álláskeresőknek szóló oldalon az adatlapot, akkor most elegendő az alábbi űrlapot kitölteni.

Felhívjuk figyelmedet, hogy csak azokkal a jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot, akiket behívunk interjúra.

Megértésedet köszönjük!

Megszakítás