Itt szeretnél dolgozni?

Olvass tovább és jelentkezz!

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Belvárosi munkahely megváltozott munkaképességű munkatársat keres ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS munkára.

Feladatok:

  • telefonos és online ügyfélszolgálati feladatok ellátása, adminisztrációja
  • utasbiztosítási támogatás, asszisztencia szolgáltatás biztosítása
    1. telefonos megkeresések fogadása
    2. problémakezelés, szükséges segítségek megszervezése
  • belső képzéseken való részvétel

Elvárások:

  • megváltozott munkaképesség igazolása
  • aktív angol nyelvtudás társalgási szinten
  • magas szintű számítógépfelhasználói ismeretek
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • kiváló problémamegoldó és szervezési készség

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület, betanulás után home office lehetőség részben biztosított

Munkakörülmények:

  • lendületes és támogató csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • vállalati juttatások (bónusz, egészségmegőrző szolgáltatások)
  • munkaidő: rugalmas munkarend, több műszakban, alkalmanként hétvégi és éjszakai munkavégzéssel, elsősorban teljes munkaidős foglalkoztatás

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, töltsd ki a jelentkezési lapot, a „Megpályázott pozíció” mezőben feltüntetve, melyik munkakörre jelentkezel.

Mit kell tenned?

1. Ha még nem töltötted ki az adatlapot az álláskeresők oldalon, akkor töltsd ki, és ott jelöljd meg, hogy melyik álláshirdetésre szeretnél jelentkezel.

2. Ha korábban már kitöltötted az álláskeresőknek szóló oldalon az adatlapot, akkor most elegendő az alábbi űrlapot kitölteni.

A kapcsolatfelvételhez az adatkezelési nyilatkozatot ide kattintva olvashatod el.

Megszakítás