Itt szeretnél dolgozni?

Olvass tovább és jelentkezz!

Raktári munkatárs

Bio élelmiszerek forgalmazásával foglalkozó cég megváltozott munkaképességű munkatársat keres RAKTÁRI MUNKATÁRS munkára.

Feladatok:

  • beérkező áruk polcokra történő kihelyezése
  • megrendelések összekészítése, csomagolása
  • árumozgatás
  • dobozok hajtogatása, munkatér rendben tartása, feltakarítása
  • árukiszállításban való segítség (kocsikísérés, áruk autóból boltba történő berakodása)

Elvárások:

  • megváltozott munkaképesség igazolása
  • fizikai terhelhetőség (álló munka, nagyobb méretű és alkalmanként 15-20 kg súlyú dobozok pakolása)
  • raktári kisegítés területén szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság
  • pontosság
  • monotonitás tűrés
  • jó együttműködési készség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület

Munkakörülmények:

  • családias munkakörnyezet, jó csapat
  • egy műszakos munkavégzés, hétfőtől péntekig 7.45-től
  • elsősorban teljes munkaidőbe várják az új kollégát

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, töltsd ki a jelentkezési lapot, a „Megpályázott pozíció” mezőben feltüntetve, melyik munkakörre jelentkezel.

Mit kell tenned?

1. Ha még nem töltötted ki az adatlapot az álláskeresők oldalon, akkor töltsd ki, és ott jelöljd meg, hogy melyik álláshirdetésre szeretnél jelentkezel.

2. Ha korábban már kitöltötted az álláskeresőknek szóló oldalon az adatlapot, akkor most elegendő az alábbi űrlapot kitölteni.

A kapcsolatfelvételhez az adatkezelési nyilatkozatot ide kattintva olvashatod el.

Felhívjuk figyelmedet, hogy csak azokkal a jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot, akiket behívunk interjúra.

Megértésedet köszönjük!

Megszakítás