Itt szeretnél dolgozni?

Olvass tovább és jelentkezz!

Foglalkozási tanácsadó / mentor

A Salva Vita Alapítvány foglalkozási tanácsadó munkatársat keres

Soroljuk az előnyöket:

  • Ezen a klassz helyen kell dolgozni (SZEGLET) – de home office is lehetséges, a feladatok függvényében
  • Elhivatott, segítőkész és nagyon jó fej munkatársakkal
  • Munkáddal jót teszel, speciális igényű, hátránnyal induló embereket támogatsz
  • Kiélheted a kreativitásod, számítunk az ötleteidre

Olyan szakember jelentkezését várjuk, aki szívesen segítene fogyatékos embereknek, hogy megtalálják helyüket a munkaerő piacon, és önálló életet élhessenek.

Fő feladatok:

  • Értelmi sérült, autizmussal élő, ill. megváltozott munkaképességű álláskeresők részére munkaerő-piaci szolgáltatások nyújtása (kapcsolattartás az álláskeresőkkel, felmérés, felkészítés, álláskeresés, betanítás, utókövetés stb.)
  • Csoportos álláskeresési tréningek tartása
  • Együttműködés munkáltatókkal a foglalkoztatás elősegítése érdekében
  • A munkavégzés naprakész dokumentálása

Elvárás:

  • felsőfokú végzettség: pl. szociális munkás, szociálpedagógus, munkavállalási tanácsadó, gyógypedagógus stb.
  • szeresd amit csinálsz, legyen fontos neked a fogyatékos emberek támogatásának ügye
  • olyan munkatársat keresünk, aki szívesen dolgozik egy kicsi, elhivatott csapatban

Előnyt jelent:

  • tréning tapasztalat (de ha még nincs, megtanítunk)
  • angol nyelvtudás középfokon (így be tudsz kapcsolódni nemzetközi programjainkba is)

Munkaidő: teljes munkaidő, heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest

Fizetés: megegyezés szerint

  • magyar nyelvű, fényképes önéletrajz
  • motivációs levél, amiből kiderül, miért dolgoznál nálunk szívesen, miben van tapasztalatod, mik a céljaid,
  • legalább 1 referencia – korábbi munkáltató – megjelölése (név, telefonszám)

A jelentkezés határideje: 2024. május 16.

A jelentkezéseket a veg.katalin@salvavita.hu címre várjuk.

Ezúton értesítünk, hogy csak azoknak a pályázóknak tudunk visszajelzést küldeni, akiket személyes interjúra hívunk. Köszönjük a megértést.

Jelentkezés előtt kérjük, olvasd el adatkezelési tájékoztatónkat itt.

Megszakítás